Оформити й отримати пенсії дозволили не за пропискою
Загрузка плеера...

Відтепер українці зможуть отримувати й оформлювати пенсії незалежно від місця проживання та прописки. Послуга стала доступною завдяки запуску Єдиного реєстру пенсіонерів та платників податків.

Про це під час прес-конференції повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Пенсійна реформа – це не лише підвищення пенсій, а й покращення сервісу обслуговування. Цьому сприяє в тому числі запуск Єдиного реєстру пенсіонерів та платників податків. На сьогодні у ньому зареєстровано 42 млн осіб – всіх, хто працюють та отримують пенсії. Тепер пенсію можна отримати і призначити в будь-якому куточку України, незалежно від прописки", - сказав Розенко.

За словами віце-прем’єра, реєстр забезпечує регулярний процес верифікації пенсіонерів, що виключає будь-які махінації співробітниками Пенсійного фонду з призначенням фейкових пенсій.

Утім, проблема призначення та виплати пенсій жителям непідконтрольних територій Донбасу поки що залишається невирішеною. Нещодавно голова військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський заявив, що Україна може уповноважити Червоний Хрест здійснювати контроль за виплатами пенсій на окупованих територіях. Але дискусія довкола цього питання триває й досі.

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram