Супрун розвіяла міф про цистит
Загрузка плеера...

Запалення сечового міхура з'являється не через переохолодження, а через ураження бактеріальними інфекціями. Про це на своїй офіційній сторінці у Facebook написала виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

На її думку, "переохолодження або запалення певної ділянки тіла справді може виникнути, якщо тривалий час перебувати на вулиці в лютий мороз. Або ж, коли температура, навіть вище 0, проте є велика вологість повітря і сильний вітер, який дме на відкриту частину тіла. У всіх інших випадках , особливо при хороших погодних умовах, дуже складно переохолодитися. Організм сам підтримує оптимальну температуру внутрішніх органів, тому сечовий міхур та інші органи переважно захищені від перепаду температури".

Відтак, Супрун наголосила, що захворювання сечовивідних шляхів "найчастіше розвиваються внаслідок бактеріальних інфекцій – коли до сечового міхура або сечовивідних шляхів потрапляють бактерії, які викликають запалення. Холод не є провідником таких бактерій".

Така публікація на сторінці в.о. міністра МОЗ викликала у користувачів соцмережі бурхливу реакцію: хтось почав висміювати "розвіяний міф", хтось – доводити протилежне, а хтось навіть іронічно дякував Супрун за "відкриті очі".

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram