Кличко хоче повернути "кубло регіоналів"
Загрузка плеера...

Мер столиці Віталій Кличко має намір повернути у власність міста сумнозвісний кінотеатр "Зоряний". Про це градоначальник повідомив на засіданні Київради. За словами екс-чемпіона світу з боксу, будівля на Печерську має стати одним із численних об’єктів нерухомості, нахабно вкрадених за часів "папередників", які знову належатимуть київській громаді.

Кінотеатр "Зоряний" багатьом відомий як місце проведення з’їздів Партії регіонів. Хоча у 80-х та 90-х роках минулого століття це був заклад, що спеціалізувався на авторському кінематографі та слугував місцем проведення фестивалів.

Усе змінилося у 2003 році, коли комерційна структура викупила будівлю у київського відділення Фонду держмайна. Фірма брала на себе зобов’язання забезпечити подальшу роботу кінотеатру. Натомість вона перетворила його на конференц-залу для "регіоналів".

Столичні активісти неодноразово намагалися домогтися повернення "Зоряного" до комунальної власності. Проте усі спроби зазнавали краху. Суд постійно ставав на бік горе-власників. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram