Мільйонерів в Україні стає більше
Загрузка плеера...

Незважаючи на соціально-економічну кризу, число громадян, які декларують надвисокі доходи, стабільно зростає. Державна фіскальна служба повідомила про те, що у 2017 році прибуток, який перевищує один мільйон гривень, отримали 1309 громадян. Це на 43% більше, аніж за попередній період.

Майже половина мільйонерів проживає у столиці – 615 осіб. Також солідним приростом на банківському рахунку можуть похвалитися десятки жителів Харківської та Дніпропетровської областей. Загальна ж сума, отримана минулого року тими, чий дохід перетнув позначку у мільйон, становить майже 10 мільярдів у національній валюті. І це в півтора раза перевищує показник 2016-го року.

Станом на 11 квітня до ДФС подано понад 246 тисяч податкових декларацій. Українці прозвітували про 22 мільярди 100 мільйонів гривень, отриманих ними за дванадцять місяців. Ці дані приблизно тотожні минулорічним. З чого можна зробити висновок, що зростання доходів відчувають на собі лише найзаможніші. А так званому "середньому класу" та соціально незахищеним верствам населення "покращення" від влади не видно.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram