Холодницький сам "випрошував" хабар у судді
Загрузка плеера...

Адвокати судді Геннадія Підберезного, якого підозрюють у спробі дачі хабара спеціалізованому антикорупційному прокурору Назару Холодницкому, наполягають на відкритті провадження в зв'язку з провокацією підкупу самим керівником САП.

Сторона захисту Підберезного звернулася до Національного антикорупційного бюро та Генеральної прокуратури з проханням належним чином відреагувати на подані ними раніше заяви про провокації підкупу.

Водночас адвокати розповіли, що очільник САП неправильно подав інформацію слідчим. Тому що він стверджував, що йому запропонували хабар, тоді як йшлося саме про спонукання до хабара.

Він наголосив, що затримання відбулося 21 вересня, а 19 вересня Підберезний на ім'я генпрокурора написав заяву про те, що у колишніх суддів його суду Холодницький вимагає хабар у розмірі 300 тисяч доларів. Проте на цей лист реакції від правоохоронців не було.

Захисники Підберезного також додали, що Європейський суд з прав людини визнає неприпустимими докази, зібрані на підставі провокації.

Нагадаємо, 21 вересня минулого року суддя Геннадій Підберезний намагався дати керівнику САП хабар у 50 тисяч доларів за закриття кримінального провадження щодо своєї колеги. Того ж дня судді Підберезному вручили повідомлення про підозру.

Згодом Печерський райсуд Києва обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram