З курорту – на нари
Загрузка плеера...

Генеральна прокуратура повідомила про затримання заступника мера курортного міста Миргорода, що в Полтавській області. Посадовець потрапив до рук правоохоронців 16 квітня під час спроби передачі хабара начальнику місцевого відділу Управління захисту економіки Національної поліції. Участь в операції взяли представники співробітники Служби безпеки України.

Чиновник намагався переконати майора поліції не відкривати адміністративне провадження щодо порушення вимог фінансового контролю, вчиненого його родичем, керівником одного із комунальних підприємств. За це заступник мера готовий був заплатити 300 американських доларів. Проте його плани зірвалися. Тепер посадовцю доведеться відповідати перед законом. Наразі готується повідомлення про підозру за статтею 369 Кримінального кодексу України, яка передбачає від 4 до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Цікаво, що ГПУ поки замовчує ім’я чиновника, який погорів на хабарі. Згідно з інформацією на офіційному сайті Миргорода, варіантів три: це або перший заступник міського голови Сергій Швайка, або один з двох «звичайних» помічників мера – Сергій Павленко чи Борис Баришполець.    

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram