Росія "атакує": Лондон і Вашингтон готують заяву
Загрузка плеера...

Хакери Російської Федерації, яких підтримує Кремль, вразили комп'ютерні системи державних установ, приватних компаній та об'єкти критичної інфраструктури в усьому світі.

У цьому переконані представники спецслужб Великої Британії та Сполучених Штатів Америки. Також вони вважають, що завдяки ушкодженим маршрутизаторам пізніше можуть бути запущені наступальні кібернетичні операції.

Крім того, чиновники США й Великобританії готові оприлюднити спільну заяву про атаки. Вже відомо, що у ній мова йтиме про технічні подробиці атак. Метою обнародування документу є попередження організацій, аби вони мали змогу визначити чи є ознаки спроб атакувати їхні комп'ютерні системи й змогли уникнути нападу.

"Коли ми бачимо злісну кіберактивність, незалежно від того, чи вона походить від Кремля чи інших злочинних представників країн, ми збираємося відповісти", - сказав координатор з кібербезпеки Білого дому США Роб Джойс.

Спецслужби країн звернулися і до постраждалих від кібератак із проханням повідомляти про будь-які віруси, оскільки так буде легше розуміти роботу російських хакерів.

Джерело відео: YouTube, фото з відкритих джерел.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram