Сирія і Росія затягують розслідування хіматаки
Загрузка плеера...

Організація із заборони хімічної зброї (ОЗХЗ) досі не змогла почати дослідження хімічної атаки у сирійській Думі. Напад, за попередньою інформацією, відбувся 7 квітня. Команда експертів з міжнародної організації прибула до столиці Сирії Дамаску, проте дослідників не пустили у постраждалий район.

Доступ заблокували російські і сирійські чиновники, які заявили, що проблеми з безпекою у Думі досі не вирішили, і представники ОЗХЗ можуть постраждати. Російські службовці стверджують, що досі не розміновані дороги, що сполучають Дамаск і Думу. Стан шляхів мають перевірити служби безпеки ООН, а вже після цього пропустять представників Організації із заборони хімічної зброї.

У Вашингтоні припустили, що Москва затягнула допуск незалежних експертів, аби сфальсифікувати докази застосування хімічної зброї.

Тим часом військові об'єкти Сирії знову зазнали атаки. Місцеві ЗМІ стверджують, що армія перехопила дев'ять ракет.

Зазначимо, у Дамаску вважають, що авіаудари, яких завдали по Сирії Великобританія, Франція і США, порушують міжнародні норми. Тим часом у Вашингтоні пояснювали, що вдалися до військових методів, аби запобігти подальшому використанню зброї режимом Башара Асада.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram