Януковичу-молодшому повернули мільйони доларів
Загрузка плеера...

Славнозвісний Печерський суд зняв арешт із рахунків компаній, які пов’язують з Олександром Януковичем, сином екс-президента-втікача. Рішенням суддів розморожені рахунки 9 компаній, гроші яких заарештували у 2015-2016 роках.

Фірми проходили у справі про привласнення бюджетних коштів через відділення "Укрзалізниці". Як встановило слідство, рахунки компаній, створених для легалізації привласнених зловмисниками коштів, були відкриті в нині збанкрутілому "Всеукраїнському банку розвитку", власником якого був Олександр Янукович.

Усього в матеріалах слідства зазначено 12 фірм, кожна з яких перебувала під контролем посадових осіб цієї ж фінансової установи.

Згідно з попередніми судовими рішення, на рахунках компаній було в цілому близько 550 млн гривень і 27 млн доларів США. Слідчі вважають, що фігуранти справи привласнили кошти з державного бюджету України.

Утім, офіційні підозри так і не були оголошені. Тим більше, суд вважає, що слідство "не довело, що зазначені кошти є предметом злочинної діяльності".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram