Мін'юст наростив темпи збору аліментів
Загрузка плеера...

Міністерство юстиції знову прозвітувало про успіхи своєї кампанії з погашення аліментної заборгованості. У відомстві стверджують, що змогли добитись збільшення кількості сплачених боргів.

Мін'юст проаналізував показники повернення грошей за останні два місяці. Чиновники повідомили, що величина надходжень зросла більш ніж вдвічі. Так, після запровадження більш жорстких правил держвиконавці стягнули з неплатників близько 580 млн грн. Раніше ця сума становила 259 мільйонів. У деяких областях ситуація змінилась ще більш кардинально. Це Луганщина, Миколаївщина і Рівненщина. Тут рівень відшкодування збільшився більш ніж у 6 разів.

У питанні повернення аліментів є і інші регіональні відмінності. Урядовці зазначили, що найбільше грошей повернули на Одещині, Дніпропетровщині і Полтавщині.

У Мін'юсті так надихнулись власними успіхами, що збираються продовжувати законодавчі зміни. Урядовці завершують розробку другого пакету інновацій. Зокрема, у міністерстві планують збільшити розмір аліментів. Крім того, чиновники хочуть запровадити кримінальну відповідальність для тих неплатників аліментів, які ухиляються від виконання примусових громадських робіт.

Нагадаємо, Верховна Рада посилила відповідальність за несплату аліментів наприкінці минулого року. У лютому Мін'юст запустив відкритий реєстр боржників.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram