ДФС підтвердила штраф 8,3 млрд грн "Нафтогазу"
Загрузка плеера...

Виконувач обов'язків голови Державної фіскальної служби Мирослав Продан вважає законним нарахування митницею штрафу розміром 8,3 мільярда гривень Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України". За його словами, усе було зроблено на підставі доказової бази. Про це повідомила прес-служба ДФС.

Йдеться про два персональні штрафи, на 7 та 1,3 мільярда гривень, які ДФС виписала Андрію Кобалєву, главі Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

На думку фіскалів, те, що газ був поставлений у межі митної території України, підтверджено відповідним документом. Його надав  Енергетичній митниці "Укртрансгаз", який контролює транзит і транспортування голубого палива.

Саме на підставі цієї інформації Енергетична митниця і застосувала до керівництва НАК "Нафтогаз" штрафні санкції за невідображення відповідних сум у митній декларації.

Водночас сам Коболєв назвав реальною причиною цих штрафів відмову "Нафтогазу" оформлювати й оплачувати поставлене на окуповану територію "Газпромом" паливо.

Нагадаємо, 2 березня Президент України Порошенко доручив генпрокурору Юрію Луценку та в.о. ДФС Мирославу Продану перевірити, чи правомірний штраф, накладений на Коболєва.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram