Головні події 16-17 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 16-го до ранку 17 квітня 2018 року:

У "Нафтогазі" кадрові зміни

"Нафтогаз" зняв з посади керівника "Укртрансгазу" Мирослава Химка. Причиною став сумнівний контракт з угорською фірмою. ЗМІ пояснюють, що Химко був останнім опонентом голови "Нафтогаза" Коболєва. Виконувачем обов'язків голови "Укртрансгазу" став Андрій Хоменко.

Джерело: фото з відкритих джерел

ОЗХЗ не допустили на місце хіматаки

Організацію із заборони хімічної зброї не допустили на місце проведення атаки у місті Дума в Сирії. Доступ інспекторам заблокували Росія і Сирія. Зараз ОЗХЗ направила запит про постраждалих у Думі у всесвітню організацію охорони здоров'я.

МОЗ взявся перевіряти "Укрвакцину"

Міністерство охорони здоров'я взялось за перевірку ДП "Укрвакцина" після того, як директора підприємства відсторонили від посади. Чиновника вважають причетним до розтрати бюджетних коштів (понад 1,5 млн грн). Йому оголосили про підозру.

Джерело: фото з відкритих джерел

G7 вимагає звіту від Росії

Міністри країн G7 закликали Росію терміново відповісти на питання про отруєння у Солсбері екс-шпигуна Сергія Скрипаля і його доньки Юлії. Велика Сімка вимагає також повного звіту про програму "Новачок". Тим часом стан здоров'я Скрипаля і його доньки покращується.

З грошей сина Януковича зняли арешт

Суд зняв арешт з активів компаній, пов'язаних з сином екс-президента Януковича Олександром (12 комерційних структур). Арешт було накладено у 2015 і 2016 за підозрою у розтраті державних коштів. Суд вважає, що слідчі не довели незаконність фінансових операцій.

Джерело: фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram