Дивні самогубства переслідують СБУ
Загрузка плеера...

Українські ЗМІ повідомили, що у столичній лікарні помер 33-річний співробітник СБУ Сергій Ткаченко, який напередодні вчинив спробу самогубства. Він вистрелив собі в голову з пістолета.

Чоловік працював у Департаменті захисту національної державності Служби безпеки України.

За попередньою інформацією, Ткаченко неодноразово перебував у зоні проведення антитерористичної операції, де підсів на алкоголь. У фатальний вечір чоловік удома зі своєю дружиною Наталею дивився телевізор. Коли Ткаченко побачив відеоролик про бойові дії на Донбасі, він вийшов до сусідньої кімнати, де через кілька хвилин пролунав постріл. Чоловік вистрелив собі у скроню. Медики госпіталізували самогубцю і намагалися врятувати його.

Також цими вихідними у Києво-Святошинському районі вчинив самогубство ще один силовик. За інформацією правоохоронців, покінчив із життям 40-річний полковник Олег Вовчок, який до 2017 року обіймав посаду заступника начальника управління Служби безпеки в Києві. Також відомо, що загиблий певний час був помічником екс-голови СБУ Валентина Наливайченка.

Нагадаємо, востаннє правоохоронці Києва зареєстрували самогубство співробітника Служби безпеки України 29 січня 2017 року. Тоді на робочому місці застрелився прапорщик Науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ. Біля тіла виявили передсмертну записку й пістолет.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram