Вірмени збунтувалися проти екс-президента
Загрузка плеера...

У столиці Вірменії мітингувальники влаштували демонстрацію, виступаючи проти можливого призначення на посаду прем'єр-міністра екс-президента Сержа Саргсяна.

На знак протесту вірмени заблокували рух у центрі Єревану. На дорогах залишили машини без водіїв із включеними аварійними сигналами. Люди лягали на асфальт, не пропускаючи автівки та громадський транспорт. Окремі протестувальники спробували заблокувати одну зі станцій метро, лігши між вхідними дверима вагонів.

Учасники акції протесту заявили про намір блокувати автодороги та мости протягом 36-ти годин.

Такі дії активістів викликали невдоволення у місцевих жителів та водіїв. Водночас лідер протестувальників Нікол Пашинян попросив пробачення у громадян за незручності.

У місцевій поліції зазначають, що дії активістів порушують закони країни. Протестувальників закликали не ставити під загрозу права та свободи й утриматися від порушень правопорядку.

Правоохоронці почали зачистку проїжджої частини центральних автодоріг Єревана від демонстрантів.

Нагадаємо, Серж Саргсян обраний Президентом Вірменії спочатку у 2008 році, а потім переобраний у 2013-му. Після припинення повноважень на посаді екс-президент може обійняти посаду прем'єра. Обрати нового спікера парламенту Вірменії мають 17 квітня.

Джерело: відео – Youtube Фото https://informburo.kz

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram