Савченко і Рубан не хочуть свідчити
Загрузка плеера...

Народний депутат Надія Савченко та керівник організації "Офіцерський корпус" Володимир Рубан відмовляються свідчити. Про це поінформувала Служба безпеки України на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні сказано, що на цей час фігуранти справи, користуючись своїми процесуальними правами, відмовляються від дачі показань слідству.

Зазначається, що слідчі у цій справі призначили і проводять 13 експертиз зброї, боєприпасів, вибухових речовин, відео- й аудіоматеріалів, виступів і публічних закликів. Крім того, призначена комісійна судово-психологічна експертиза з перевірки правдивості показань Савченко.

Разом із тим, СБУ вже допитала свідків, які повідомили важливі фактичні дані про обставини справи. Наразі у відомстві аналізують документи та предмети, які вилучили з місць проживання й роботи Рубана та Савченко.

Нагадаємо, 22 березня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Надії Савченко. Їй інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади підготовку терористичного акту, сприяння терористичній організації та кілька інших статей. Крім того, її підозрюють у спільній із затриманим раніше Володимиром Рубаном підготовці замаху на Президента України Петра Порошенка.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram