Бійка за гуртожиток: кров за дах над головою
Загрузка плеера...

У Києві один із будинків, який дотепер був гуртожитком для переселенців та ветеранів АТО, знову опинився в центрі скандалу: тепер між новими власниками та нинішніми мешканцями будівлі виник кривавий конфлікт.

"Сьогодні вранці близько 30 людей спортивної зовнішності сюди застрибнули і почали звідси викидати усіх, хто тут живе", - сказав народний депутат України Ігор Луценко.

Він стверджує, що конфліктній ситуації передували, перш за все, неправомірні дії держави, яка, не подбавши належним чином про долю переселенців, майже за безцінь продала будівлю приватним підприємцям.

Водночас ресурс "Київ Оперативний" повідомляє про те що дім, відомий у народі як "будинок Арбузова", був переданий у власність "Експобанку" після того, як попередній власник Сергій Арбузов утік за кордон. Оскільки зараз фінансова установа перебуває на стадії ліквідації, будинок продали компанії "Ліга-Інфо".

"Сьогодні юрист цієї фірми, прихопивши із собою три автомобілі "охорони", поїхав перевіряти свою власність, з метою подальшого ремонту будівлі. Усередині із мешканцями будинку стався конфлікт, внаслідок якого один охоронець отримав вогнепальне поранення, а мешканцю будинку розбили голову", - повідомив у своєму Facebook Київ Оперативний.

"Я волав разів 8: "Офіцере, підійдіть до мене, я вам покажу хто у мене стріляв". Вони не реагували", - обурено розповів потерпілий Олександр Ричков, доброволець ОУН.

За його словами, поліцейські приїхали до гуртожитку майже одночасно з новими власниками, тому хто і для чого їх викликав – не зрозуміло, але жодної допомоги від правоохоронців постраждалі не отримали.

Нардеп Луценко поклав відповідальність за конфлікт на український уряд, зокрема, Міністерство соцполітики. На думку парламентарія, чиновники давно мали б вирішити долю 16 мешканців, які проживали в гуртожитку і без того в поганих умовах.

Зараз інформація про подію внесена до Журналу єдиного обліку заяв та повідомлень Святошинського управління поліції. Розпочато кримінальне провадження за статтею хуліганство.

Нагадаємо, гуртожиток на Обухівській, 60, уже неодноразово ставав причиною конфлікту між різними структурами. Так, у жовтні 2017 року там навіть сталася пожежа. Тоді переселенці, котрі проживали в гуртожитку, стверджували, що підпал був навмисним. Метою злочинців було змусити переселенців покинути будівлю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram