Кожна друга лікарня не зареєстрована в "eHealth"
Загрузка плеера...

На сьогодні в електронній системі охорони здоров’я "eHealth" зареєстровано майже шістсот шістдесят шість тисяч декларацій.

У п’ятірку лідерів за кількістю підписаних документів увійшли Харківська, Донецька, Вінницька, Дніпропетровська області та місто Київ. Крім того, у столиці також найбільше зареєстрованих у системі лікарів, де їх нараховують більше ніж півтори тисячі.

Аутсайдером у переході на нову форму обслуговування пацієнтів став Крим. Там в одному лише медзакладі лікар підписав вісімдесят дев’ять декларацій.

Водночас найбільша кількість лікарень, що зареєструвались у системі, зафіксована на Львівщині. Далі йдуть Дніпропетровщина та Харківщина.

Загалом картина не вражає, адже судячи зі статистики на офіційному сайті "eHealth", всього до медреформи долучились трохи більше тисячі закладів. Це десь половина з усієї кількості підпорядкованих МОЗу медичних установ. Тобто, кожна друга лікарня не може виконати нові вимоги Міністерства.

При цьому, варто зазначити, що система "eHealth" діє не перший день, однак і досі є безліч несприятливих умов, які перешкоджають повністю втілити в життя медреформу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram