Кравцов похвалився мільйонними прибутками залізниці
Загрузка плеера...

Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" за підсумками 2017 року отримало 100 мільйонів гривень прибутку. Про це повідомив голова організації Євген Кравцов.

За його словами, завдяки започаткованим реформам доходи компанії в 2017 перевищили витрати. Водночас минулого року фінансове становище товариства покращилося на майже 7,5 млрд гривень.

Крім того, "Укрзалізниця" торік істотно збільшила капітальні інвестиції - до майже 11 млрд грн. Водночас Доходи компанії від вантажних перевезень зросли на 10% - до 60 млрд грн, а від пасажирських перевезень – на майже 9%, - до 7 млрд грн.

У прес-службі підприємства додали, що станом на кінець звітного періоду невикористана частина кредитів, доступна "Укрзалізниці", склала 6,5 млрд грн. Крім того, триває активна підготовка до випуску в поточному році внутрішніх облігацій на загальну суму 2 млрд грн.

Зазначимо, що "Укрзалізниця" знана своїми масштабними корупційними схемами. Раніше навіть генпрокурор Юрій Луценко назвав підприємство одним з основних джерел корупції в Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram