МОЗ відправив пацієнтів до Google
Загрузка плеера...

З 1 квітня в Україні триває черговий етап медичної реформи - підписання декларацій пацієнтів із лікарями. Вітчизняний уряд вкотре став на захист свого "виплеканого в муках дітища" і стверджує, що лікар, із яким пацієнт хоче укласти угоду, не може відмовити у підписанні декларації за будь-яких причин. Єдина поважна підстава – наявність максимальної кількості пацієнтів.

"Лікар не може відмовити у підписанні декларації через хронічні захворювання пацієнта, його вік, стать, соціальний статус, матеріальне становище, зареєстроване місце проживання.

Єдина причина для відмови – лікар уже має оптимальну кількість пацієнтів", - йдеться в повідомленні Урядового порталу у Facebook.

Тим часом Міністерство охорони здоров’я продовжує "плідно" працювати. У результаті "народилася" нова інструкція для пацієнтів. На цей раз відомство розказало, як знайти координати медзакладу для мапи "Електронного здоров'я"… і відправило людей до Google.

Інструкція буквально розповідає ледь не засади правил користування пошуковиком.

У відомстві пояснюють, це необхідно для того, аби пацієнт зміг відшукати координати медичного закладу або його структурного підрозділу, щоб обслуговуватися за системою eHealth.

Нагадаємо, що в мапі "Електронного здоров’я" наразі зареєстровано 10 медичних інформаційних систем, які надають електронні послуги у відносинах "пацієнт-лікар".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram