Генпрокурор: Холодницький хабарів не брав
Загрузка плеера...

Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький не вимагав і не брав жодних хабарів, проте грубо порушував нормативні відомчі документи. Про це під час брифінгу повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він зазначив, що прослухавши записи, зроблені в кабінеті Холодницького, Генпрокуратура і НАБУ зробили висновок, що наразі немає підстав для притягнення антикорупційного прокурора до кримінальної відповідальності. Однак вбачається дисциплінарне порушення.

Луценко також додав, що справу керівника САП вивчає викладач одного з Київських університетів, який є членом Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів. А сам Холодницький наразі перебуває у відпустці.

Нагадаємо, наприкінці березня у кабінеті Холодницького знайшли "прослушку". Згодом Луценко заявив, що ГПУ та НАБУ і справді проводять слідчі дії щодо очільника САП. Бюро навіть оприлюднило відповідні записи розмов. Пізніше генпрокурор попросив КДКП розглянути питання щодо зняття Холодницького з посади керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Варто додати, що очільника САП підозрюють у тиску на суд, чиновників і свідків з метою дачі ними неправдивих показань.

Джерело: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram