Луценко розповіла, про що і коли звітуватиме Гройсман
Загрузка плеера...

У Верховній Раді знову посунули звіт Гройсмана. Про це у кулуарах парламенту заявила заступник голови фракції "БПП" Ірина Луценко.

Ірина Луценко, заступник голови фракції "БПП":

"Звіт уряду відповідно до українського законодавства має відбуватися. Він був поставлений в комітеті з економічних питань, Іванчук керівник комітету, на 18 квітня. У зв’язку з тим, що керівник комітету перебуває за кордоном у відрядженні, його перенесли на пізніший термін. Цей звіт буде, на цьому наполягала і наша фракція. Це питання будемо обговорювати і нашій фракції, адже ми частина коаліції, яка відповідає за діяльністю уряду, який ми пропонували і за який голосували. Тому немає жодних протиріч, я впевнена, що прем’єр-міністр готовий до звіту, їм є про що звітувати. Осінь реформ, які відбулися і ті напрацювання, які є на сьогоднішній день. Це та робота, яка реально проведена. Я думаю, що прем’єр-міністр також зазначить про 58 законів дорожньої карти. Тих законів, які уряд і парламент разом має проголосувати і опрацювати щодо договору про імплементацію з ЄС, там близько 300 пунктів, які ми маємо виконати. Тому звіт уряду буде – днем раніше, днем пізніше. Але на цьому наполягає весь парламент і не бачу жодної причини, чому б його не провести"

Звіт Кабінету міністрів у парламенті тепер прогнозують на літо, 20 червня. Нагадаємо, 14 квітня виповнилося два роки, як Володимир Гройсман заступив на посаду прем’єр-міністра. І з того часу очільник уряду у Раді жодного разу не звітував.

Джерело: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram