У Раді вже три фракції виступають проти політики МОЗу
Загрузка плеера...

У Верховній Раді засумнівалися у адекватності команди виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, яка впроваджує в Україні так звану медичну реформу.

Юлія Тимошенко, голова фракції "Батьківщина":

"Я хочу запитати – ці люди взагалі у якій країні роблять медичну реформу. Вони що, не розуміють, що, по-перше, 2 тисячі людей обслужити одним лікарем в місяць це просто імпосібл, це неможливо! А по-друге, покажіть мені де сільські лікарі або лікарі у сільських районах – де вони зможуть знайти електронне забезпечення всього процесу. Я думаю, що якщо ця медична реформа, не дай Боже, запрацює на повну потужність – ми третину нації просто втратимо". 

Відставки Супрун вимагають і у фракції "РПЛ", яка свого часу голосувала за так звану медичну реформу. "Радикали" дали задню через проект змін до приказу міністерства, щодо збільшення у рази розміри наркотичних та психотропних речовин, які знаходяться у незаконному обороті.

Олег Ляшко, голова фракції "РПЛ":

"Нам не треба керівником міністерства охорони здоров’я людина, яка пропонує легалізувати наркотики в Україні. У людей нема вакцини від корі. У третьому тисячолітті українці помирають від корі. Перші місця в світі по епідемії туберкульозу, СНІДу, серцево-судинних захворюваннях. Замість того, щоб долати ці епідемії, вони хочуть легалізувати наркотики і доступ до цієї "дурі". Видно, коли вони підписують ці ініціативи – ну це точно під "вот етім дєлом". Нормальна ж людина цього не підпише". 

Минулого пленарного тижня профільний комітет Верховної ради рекомендував Верховній раді ухвалити звернення до Кабінету міністрів про відставку тимчасового виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я. Таким чином, вже три фракції у парламенті вимагають звільнити Уляну Супрун із займаної посади. Але на розгляд депутатів це питання іще не виносилося.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram