П’яна педіатр "прошляпила" в пацієнта ангіну
Загрузка плеера...

"Об 11 годині ранку вона була вже "готова", хоча сказала, що це їй не заважає оглядати дітей. І головне, що вона там була не одна така, бо, з її слів, медсестра "виставляла" за народження онука…"

Це свідчення мами Оксани, яка мала нещастя звернутися з дитиною до одного з дільничних педіатрів Львівської обласної дитячої клінічної лікарні "ОХМАТДИТ".  Зі слів мами дитини, лікарка перебувала на робочому місці у стані видимого алкогольного сп'яніння.

Педіатр "напідпитку", оглянувши дитину, не побачила в неї ніяких ознак хвороби і навіть не виписала скерування на аналізи. Однак після огляду іншим, вже тверезим лікарем, виявилося, що в дитини ангіна.

По гарячих слідах і завдяки активності пацієнтів "захмілілого" педіатра затримали правоохоронці і одразу повезли на освідчення.

Головний лікар "ОХМАТДИТу" Мар'яна Возниця підтвердила факти правопорушень та попросила вибачення у пацієнтів.

"На жаль і серед медичної спільноти є люди, які безвідповідально та байдуже трактують свою роботу. Якби це стосувалося б лише їх, то нехай… Проте йдеться про здоров‘я та одужання пацієнтів… Колегам та мені особисто дуже прикро та соромно за це…", - написала на своїй сторінці у Facebook Мар'яна Возниця.

За її словами, наразі оформлено адміністративне правопорушення. Керівниця медзакладу пообіцяла провести службове розслідування та вжити найсуворіших заходів покарання щодо інших працівників медзакладу.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram