Головні події 15-16 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 15-го до ранку 16 квітня 2018 року:

Трамп прозвітував за Сирію

Президент США Дональд Трамп відзвітував перед Конгресом про операцію у Сирії. Лідер країни заявив, що діяв у межах своїх повноважень. Тим часом у Вашингтоні знову заговорили про вивід контингенту з Сирії. Сили США залишаться лише для боротьби з терористами ІДІЛ.

Каталонія згадала про незалежність

У Барселоні пройшли багатотисячні протести. Люди вимагали звільнення каталонських політиків., ув'язнених за референдум про незалежність. Демонстранти несли каталонські прапори і іншу сепаратистську символіку. Кількість учасників склала приблизно 350 тисяч.

Австралія потерпає від пожеж

Вогонь впритул підійшов до житлових кварталів Сіднея. Людям радять шукати сховища, адже евакуація може бути небезпечною. Поліція вважає постраждалі території "місцем злочину", хоча доказів підпалу ще не знайшли. Постраждало 2500 га землі.

У Чорногорії пройшли вибори

У Чорногорії пройшли президентські вибори. Кандидат від керівної партії Міло Джуканович вже заявив про свою перемогу. За попередніми результатами, політик набрав 54% голосів. Він пообіцяв країні вступ до ЄС. Офіційні результати ще не оголосили.

Аваков поїхав у США

Міністерство внутрішніх справ України веде переговори про посилення співпраці з американським ФБР. Арсен Аваков почав п'ятиденний візит до США. Країни планують об'єднати зусилля у боротьбі з організованою злочинністю. Аваков пояснив, що це стало нагальнішим після подій у Солсбері.

Джерело: відео – Youtube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram