Ошийник, ланцюг та ніж – помста за неякісну стелю
Загрузка плеера...

Таке важко уявити у 21 столітті, але на Луганщині людину тримали на ланцюгу в нашийнику, водночас знущаючись фізично. Спочатку може здатися, що потерпілий накоїв щось страшне, втім він просто намагався заробити копійчину на життя, допомагаючи з ремонтом сусідам.

Місцевий житель Рубіжного Луганської області звернувся до поліцейських зі скаргою на те, що його три доби тримали в нашийнику на ланцюгу, били, кололи ножем і примушували виконувати роботу по господарству, як покарання за нібито неякісно виконаний ремонт.

Жертва знущання:

"Как только мы зашли во двор, они сразу сказали, заходи на кухню. А на кухню зашли – они сразу начали избивать меня. Все по очереди, кому не лень. Весь день били… За то, что потолок не так сделал".

Наразі слідчі поліції та оперативники зібрали необхідні докази злочинної діяльності власників будинку та підсобних робітників, які за наказом господарів незаконно утримували та знущалися над двома своїми ж колегами-заробітчанами.

Олександр Корнєєв, начальник Рубіжанського відділу поліції:

"В настоящий момент данное происшествие внесено в единый реестр досудебных расследований по статье 146 "Незаконное лишение воли".

Організатор злочину вже встановлений. Це – власниця будинку. Зараз вирішується питання про обрання запобіжного заходу жінці та іншим учасникам правопорушення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram