У Росії блокують месенджер Telegram
Загрузка плеера...

Таганський суд Москви дозволив заблокувати відомий месенджер Telegram на території Росії.

Таке рішення прийнято через відмову надавати Федеральній службі безпеки ключі для розшифровки інформації приватної переписки користувачів. Розблокувати доступ до Telegram обіцяють після виконання вимог спецслужб.

Засновник компанії Павло Дуров заборонив своїм співробітникам з'являтися до суду. Втім, юристи вже заявили про намір оскаржити рішення.

За відмову співпрацювати з ФСБ Telegram оштрафували на 800 тисяч рублів.

Росіянам, які користуються популярним в усьому світі месенджером, уже дали поради, як обійти заборону. Рекомендується використання проксі-сервісів та програми VPN.

Нагадаємо, що раніше в Росії вкрай негативно відреагували на блокування Україною російських сайтів та соціальних мереж. Зараз же прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков зауважив, що нічого спільного між двома подіями немає. Він наголосив, що в судовому рішенні начебто йдеться про обмеження доступу.

Водночас український сегмент Telegram живіший за всіх живих! У нашій країні сьогодні є безліч каналів у цьому месенджері на будь-який смак: від гумору до агрегаторів новин. Особливою популярністю користуються ЗМІ. Наприклад, канал 112го, Прямого, боти "Слова і Діла", "Еспресо". У NewsNetwork є вже 2 телеграм канали: один – для свіжих та актуальних новин, другий – більш аналітичний, аби слухати телепередачі будь-де: на роботі, в машині, на прогулянці. Усе це легко знайти через пошук у самому месенджері.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram