Вовк не "висидів" собі досвіду у НКРЕКП
Загрузка плеера...

Чинний голова Нацкомісії з тарифів не зможе стати її членом. Дмитра Вовка не допустили до участі у конкурсі.

Це пояснили досить просто. Виявилось, що очільник Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг, має надто мало досвіду, аби обіймати таку відповідальну посаду. Тобто бути членом НКРЕКП Вовку ще зарано. Втім, керувати Національним регулятором чиновник, як бачимо, міг і без відповідного досвіду. Наприкінці 2014 року Дмитро Вовк, якому тоді було 25 років, став тимчасовим керівником новоствореного органу. Через півроку посадовець остаточно очолив організацію. До цього юний менеджер нібито був пов'язаний із вугільною промисловістю, проте конкурсна комісія не знайшла жодних доказів цього.

Експерти стверджують, що для роботи у державній структурі потрібно мати щонайменше п'ять років стажу. Тобто Вовку забракло одного року, щоб "висидіти" собі необхідний досвід.

Нагадаємо, наприкінці минулого року Нацкомісія з тарифів втратила дієздатність. Термін дії повноважень більшості її членів завершився, і чиновники не могли зібрати кворуму. У грудні було оголошено відбір нових членів комісії.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram