Армія накупила планшетів у сумнівної фірми
Загрузка плеера...

Військова частина на Львівщині накупила планшетів на 620 тисяч гривень. Детальна інформація про контракт розміщена у системі державних закупівель Prozorro, повідомляють "Наші гроші".

Міноборонівці замовили 32 гаджети для забезпечення спеціальної підготовки військовослужбовців при проведенні тактично-спеціальних занять. У Prozorro наведено характеристики планшетів. Вони мають діагональ 8 дюймів, вбудовану пам'ять у 64 Гб і оперативну у 4 Гб. Один такий пристрій коштує майже 19,5 тисяч гривень. При цьому планшети з такими ж характеристиками можна знайти і за значно нижчою ціною. Навіть роздрібні інтернет-магазини пропонують аналогічний товар усього лише по 10 тисяч гривень за штуку.

У торгах перемогла компанія "Інкос Лайн", яка традиційно працює в парі з іншим підприємством. Це фізособа-підприємець Андрій Карпук. ФОП вже п'ять разів подавався на аукціони разом з "Інкосом", проте кожного разу перемога діставалась саме "Інкосу". Цього разу Андрій Карпук подав неповний пакет документів і все одно був допущений до участі. Прикметно, що улюблений конкурент Карпука періодично перераховує гроші фізичній особі-підприємцю. Наприкінці минулого року рахунок невезучого бізнесмена поповнили на мільйон гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram