Турчинов: "Санкції – це не подарунок Україні"
Загрузка плеера...

У відбитті російської агресії Україна має розраховувати на власні сили, але разом із тим вона відкрита і прагне до партнерства.

Таку заяву зробив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов під час 11-го Київського Безпекового Форуму.

"Як в 2014-му році, так і зараз, ми змушені, в першу чергу, розраховувати на власну силу. Але ми відкриті до партнерства. Більше того, ми прагнемо цього партнерства", - наголосив Турчинов.

Водночас він підтримав рішення західних партнерів про введення нових санкцій проти Росії, і відзначив, що Україна зі свого боку також продовжить строк обмежень щодо РФ. Секретар РНБО також розкритикував політику окремих підприємств Франції, Німеччини, Нідерландів, які продовжують активну співпрацю з країною-агресором.

“Санкції, про які ми говоримо, – це не є подарунок для України, це є спільна наша з вами безпека. Це елементарні заходи проти нарощення військового потенціалу такого агресора, як Росія. І подвійних стандартів у цьому питанні бути не може", - відзначив секретар РНБО.

Крім того, Турчинов наголосив на важливості партнерства нашої держави з НАТО, бо, за його словами, "входження України у безпековий простір Європи – це необхідність, а не просто наше бажання".

Джерело: YouTube-канал РНБО

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram