"Тітушковода", що керував Крисіним, затримав Інтерпол
Загрузка плеера...

У Франції затримали чоловіка, який організовував групи тітушок під час Євромайдану у 2013-2014 рр. Це Армен Саркісян. Українські правоохоронці вважають, що саме він керував Юрієм Крисіним, якого засудили за вбивство журналіста В'ячеслава Веремія.

Раніше Київ відправляв в Інтерпол запит на затримання Саркісяна. Зараз чоловік попався під час перевірки документів на дорозі. "Тітушковод" представився громадянином Вірменії, хоча мав при собі український паспорт. Французький суд вже обрав для Саркісяна запобіжний захід (особисте зобов'язання). Це означає, що він має перебувати на обліку у правоохоронців і не може пересуватись країною без їх дозволу. Такий порядок діятиме до 19 травня. За цей час Генеральна прокуратура України має підготувати документи для екстрадиції. Речник відомства Андрій Лисенко вже пообіцяв, що цей процес не затягуватимуть.

Затримання Саркісяна у Франції підтвердили у Міністерстві внутрішніх справ та у ГПУ. Після Революції гідності чоловік втік до Росії. Йому інкримінують не лише побиття активістів Євромайдану, а й організацію вибухів.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram