НАБУ знайшло фальшиві підписи Розенблата і Полякова
Загрузка плеера...

З'явились нові подробиці у так званій бурштиновій справі народних депутатів Борислава Розенблата і Максима Полякова. ЗМІ поширили інформацію про те, що у законопроектах, які нібито лобіювали парламентарії, стоять їх несправжні підписи. Медійники посилаються на Національне антикорупційне бюро України.

Детективи вивчили два законопроекти. Один стосується змін до Митного кодексу і пропонує звільнити від митних платежів обладнання для видобутку бурштину, яке ввозять в Україну. Інший документ пропонує пом'якшити правила оподаткування структур, які займаються видобутком сонячного каменю. Обидва законопроекти ініціювали славнозвісні Поляков і Розенблат.

Детективи НАБУ вивчили почерк обранців і дійшли висновку, що документи підписували не вони. Проте правоохоронці вважають, що це аж ніяк не зменшує провини парламентаріїв. В антикорупційному бюро впевнені, що обидва нардепи чудово знали про внесення від їх імені двох законопроектів. Саме за це, на думку слідчих, Поляков і Розенблат і отримували гроші.

Нагадаємо, у липні з Полякова і Розенблата зняли недоторканність. Тоді ж суд випустив обох парламентаріїв під заставу.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram