Держгеонадра vs "Укрнафта": війна триває
Загрузка плеера...

У суперечку Державної служби з геології та надр і "Укрнафти" втрутився суд. Конфлікт почався через ліцензії на розробку родовищ. Служителі Феміди стали на бік нафтовидобувної компанії.

"Укрнафта" домоглася у суді продовження терміну дії 11 дозвільних документів, необхідних для робіт. Проте чиновники з Держгеонадр не погодились і вирішили оскаржити рішення. Київський апеляційний адмінсуд не пристав на вимоги держслужбовців і залишив у силі ухвалу про продовження ліцензій, строк дії яких спливає у першому півріччі 2018.

Зазначимо, такі "теплі стосунки" між "Укрнафтою" і Держгеонадрами тривають вже давно. Ще рік тому, наприклад, через податкову заборгованість компанії відмовили у продовженні документів. Втім, промисловці заявили, що відносини з Державною фіскальною службою не повинні впливати на роботу Держгеонадр. Тоді до врегулювання ситуації залучили не лише суддів, а й уряд і Президента. Зрештою, минулого тижня Кабінет Міністрів вирішив змінити правила видачі ліцензій надрокористувачам. При цьому врахували і прецедент, створений "Укрнафтою". Зокрема, Держгеонадрам хочуть заборонити відмовляти у процедурі підприємствам-боржникам.

Втім, як-то кажуть, далі буде. Адже "Укрнафта" хоче продовжити ще 16 ліцензій, термін дії яких спливає цього року. Компанія вже подала аналогічний позов.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram