НАБУ отримало доступ до рахунків міністра Омеляна
Загрузка плеера...

Національне антикорупційне бюро отримало доступ до рахунків міністра інфраструктури Володимира Омеляна. Відповідне рішення ухвалили у Солом’янському райсуді Києва, розглянувши справу щодо можливого незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації. Зокрема, детективів НАБУ зацікавив факт використання Омеляном автомобіля BMW X5 2015 року. Коштує автівка понад півтора мільйони гривень й офіційно належить брату міністра. Однак у деклараціях посадовця вона не вказана.

У НАБУ пояснюють свої підозри укладенням договору між братом Омеляна та страховою компанією, де вказано особистий телефон міністра.

За даними слідства, деякі платежі на рахунок страхової компанії проводилися з двох рахунків ПриватБанку. Детективам НАБУ надано тимчасовий доступ до документів, що підтверджують оплату.

Нагадаємо, у НАБУ також стверджують, що Омелян із 2016 року проживає із дружиною у будинку вартістю близько 7 мільйонів гривень. Однак нерухомість у декларації посадовця не вказана, а офіційним власником є двоюрідна племінниця дружини міністра. Водночас у судовому рішенні зазначається, що Омелян на держслужбі працює із 1999 року, а його офіційний дохід із 2012 по 2016 роки складає майже 1 млн 300 тис. гривень, у дружини більше 2 млн 300 тис.

На обвинувачення НАБУ міністр заявляв, що в його декларації порушень немає.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram