Дороги немає: люди готові до радикальних рішень
Загрузка плеера...

Траса державного значення Н-14 перебуває у жахливому стані – її практично немає. Телеканал News Network занепокоївся ситуацією із дорогою і вирішив розібратися. Відтак, ми поспілкувалися з екс-прокурором Кіровоградщини Сергієм Жолонком.

"Те що обіцяли там зробити певний ремонт такий експлуатаційний, ну, його зробили. Скажемо, так, для того, щоб місцеве населення заспокоїлось, але воно не заспокоюється. Я користуюсь цією дорогою років з 15, практично кожного місяця. Ну, мені дуже важко і страшно називати ті суми, які я витрачаю на ремонти. Ну дуже дорого. Тобто, ходова, колеса, диски, це дуже дорого", - стверджує екс-прокурор.

Крім того, Жолонко розповів, що різниця між Кіровоградською та Миколаївською областями величезна, оскільки у першій за дорогами слідкують, а от у другій вже років 7 як не згадують. Дорога повинна утримуватися централізовано і в чому причина такого нехтування трасою – не зрозуміло.

За словами колишнього прокурора, у період дощів дорога була вкрита грязюкою, а от з приходом тепла вона перетворилася в пустелю, в якій пилюга стовпом стоїть.

Щодо місцевих жителів, то вони налаштовані йти до кінця, і як потрібно буде, то прийматимуть радикальні рішення. Про наслідки своїх дій люди не думають, для них головне – привернути увагу влади й домогтися бажаного.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram