"Укрзалізниця" знову зацікавила силовиків
Загрузка плеера...

"Укрзалізницю" знову "потрусили" силовики. В акціонерне товариство прийшли з обшуками Генеральна прокуратура і Служба безпеки України. Правоохоронці навідались до головного офісу перевізника.

У ГПУ пояснили, що слідчі дії пов'язані з розслідуванням корупції на залізниці. Силовики шукали документи про нібито проведений ремонт дизельних двигунів. Слідчі вважають, що схему організували посадовці регіональних філій, які заплатили підрядникам понад 70 мільйонів гривень за нібито виконані роботи. Втім, насправді з устаткуванням ніхто не працював. Гроші просто списали з бюджету. Прокурори відкрили кілька кримінальних проваджень за фактами розтрати, службового підроблення, фіктивного підприємництва та ухиляння від сплати податків. Силовиків зацікавили документи щодо перерахування грошей, ухвалення рішень щодо замовлення робіт і фінансового планування.

В "Укрзалізниці" заявили, що усіляко сприяють слідчим і створюють усі умови для викорінення корупції. Щоправда, у Генпрокуратурі пояснили, що були вимушені вдатися до обшуків саме через те, що фігуранти надто довго ігнорували рішення суду про надання документів для перевірки.

Нагадаємо, нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції винесло припис голові "Укрзалізниці" Євгену Кравцову. НАЗК заявило, що перевізник не провів обов'язкову оцінку корупційних ризиків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram