Київрада готується до пляжного сезону
Загрузка плеера...

У Києві до літнього сезону відкриють 13 пляжів і 17 зон відпочинку біля води. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Зокрема, у Дніпровському районі працюватиме дев'ять пляжів: Молодіжний, Венеція, Передмостна Слобідка, Золотий, Дитячий, Веселка, Тельбін, Центральний і Райдуга. А також чотири зони відпочинку.

В Оболонському районі буде функціонувати два пляжі: Вербний і Пуща-Водиця і п'ять зон відпочинку.

В Деснянському районі вже облаштували пляж Чорторий і зони відпочинку Троєщина і Алмазна. В Голосіївському районі діятиме пляж Галерний.

Крім того, у Дарницькому районі працюватимуть зони відпочинку: Осокорки та Сонячна, в Святошинському зона відпочинку Святошин, в Подільському: Блакитна, а в Солом'янському: Совська балка.

Нагадаємо, минулого року жоден пляж у столиці не мав "зеленого статусу". На 11 відкритих того сезону пляжах купатися або не рекомендували або взагалі забороняли.

Водночас екологи повідомляють, що столичні водойми щороку не проходять тест на відповідність санітарно-епідеміологічним нормам, а показники наявності кишкових паличок перевищують норму абсолютно у всіх водоймах Києва.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram