Смоленська катастрофа: більше 100 нових доказів
Загрузка плеера...

Під час трагедії з літаком польського президента Леха Качинського було щонайменше 2 вибухи. Про це заявив голова підкомісії з розслідування Смоленської катастрофи екс-глава Міноборони Польщі Антоній Мацеревич.

За його словами, "перший вибух розсадив ліве крило так, що повністю відрізало один кінець, а наступний призвів до знищення задньої частини крила".

Впродовж розслідування справи з'явилося близько 150 нових доказів, витягнутих із фото й відеозйомки. Одним із численних свідчень є те, що літак і людські тіла розірвало на десятки фрагментів. Крім того, на місці, де лежав зруйнований літак, не було кратера. І це ще раз підтверджує повітряне судно вибухнуло у повітрі.

Крім того, комісії вдалося спростувати твердження Єжи Міллера за 2011 рік, в яких йдеться про те, що літак пішов на контрольоване зниження через помилку пілота.

Антоній Мацеревич наголосив, що рапорт Міллера був результатом політичного тиску і містить фальшиві матеріали.

Також у комісії з розслідування Смоленської катастрофи зауважили, що заява про нові докази є частиною неостаточного звіту. Результати роботи пообіцяли оприлюднити впродовж року.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram