Міноборони травить українську армію
Загрузка плеера...

Від початку 2018 року Збройні сили України отримали десятки тонн неякісних харчових продуктів. Про це заявив майор Олександр Цвіліховський під час брифінгу в Міністерстві оборони.

"За перший квартал 2018 року установами безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини проведено майже 3 тисячі досліджень зразків харчових продуктів. Здійснено відбір та проведено дослідження зразків харчових продуктів від загальної кількості більше 1,12 тис. тонн. Зразків повсякденних наборів сухих продуктів від загальної кількості продуктів – понад 60 тисяч комплектів. За результатами проведення контрольних заходів та результатів лабораторних досліджень, не допущено на забезпечення ЗСУ майже 78 тонн неякісних чи небезпечних харчових продуктів та більше 30 тисяч наборів повсякденних сухих продуктів", - наголосив майор.

За словами Цвіліховського, відповідальність за постачання неякісних продуктів харчування несе керівництво Міноборони. Відтак, у відомстві повинні вжити відповідних заходів щодо посилення контролю за якістю харчування.

Нагадаємо, з 27 березня 23 підрозділи Збройних сил України харчуються "за каталогами" – мають можливість самостійно коригувати раціон.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram