Супрун здивувала ще одним "неіснуючим діагнозом"
Загрузка плеера...

Виконувач обов'язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун продовжує виступати в ролі "руйнівниці міфів". Цього разу вона спростувала діагноз "дисбактеріоз", який користується певною популярністю у лікарів в Україні.

Про це Уляна Супрун написала на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, пацієнта часто направляють здавати аналіз на "дисбактеріоз", якщо у нього є труднощі з травленням, або часто турбують болі в животі і з'являються алергічні висипання. І якщо лікар виявив, що корисної мікрофлори в організмі менше, вирішує, що пацієнта потрібно лікувати саме від цього.

Насправді, сучасна медицина активно займається питанням вивчення мікрофлори організму людей і вивчає випадки, коли баланс мікроорганізмів може порушуватися та приводити до розвитку захворювань.

Як стверджує пані Супрун, поки немає єдиного стандарту щодо правильного співвідношення бактерій певного виду. А тому стверджувати, що у пацієнта "дисбактеріоз", мінімум некоректно.

Уляна Супрун, виконувач обов'язків міністра охорони здоров’я :

"Той аналіз на "дисбактеріоз", на який відправляють пацієнтів в Україні, не є чимось корисним. Адже він показує лише десятки із можливої тисячі мікроорганізмів та просто не демонструє реальної картини. Симптоми, які списують на "дисбактеріоз", можуть говорити про великий спектр хвороб, які потрібно досліджувати і лікувати по-різному. Це може бути і синдром роздратованого кишечника, і кольки у новонароджених або певна кишкова інфекція".

За словами в.о. міністра, саме тому світова наука не використовує діагноз "дисбактеріоз" і не має загальноприйнятих способів його лікування.

Джерело: відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram