Україна серед лідерів у рейтингу ART-крадіжок
Загрузка плеера...

Україна знову увійшла у топ-10 світового рейтингу. І цей рейтинг знову невтішний. Компанія Element Paints провела дослідження і виявила, де найчастіше крадуть твори мистецтва. Для аналізу використали інформацію Інтерполу за останні 26 років.

Абсолютний лідером за числом своєрідних крадіжок є країни Близького Сходу. Список очолив Ірак. Одразу за ним розташувались Афганістан, Сирія та Лівія. Далі у десятці переважають європейські країни (Франція, Австрія, Німеччина). Українці, як виявилось, також небайдужі до прекрасного і у своїй любові до мистецтва частенько переступають закон, тому наша держава посіла восьму сходинку у дослідженні. Замкнули десятку Румунія і Білорусь. При цьому рівень розкриття крадіжок у нас найнижчий в Європі і співвідноситься з ситуацією на Близькому Сході.

Злочинці надають перевагу арт-об'єктам минулого століття. Твори ХVIIІ і ХІХ сторіч також досить популярні, а от більш давні артефакти крадуть вже не так часто. Є своєрідна градація і за видом мистецтва. Зокрема, основний улов зловмисників – це скульптури. Друге і третє місце посіли живописні і керамічні витвори.

Зазначимо, українські злодії частенько полюють ще й на книжки. Так, більше року тому у Львівській галереї мистецтв розпочали інвентаризацію. Інспектори не знайшли більше 600 експонатів. Це картини, скульптури і стародруки.

Джерело: відео – YouTub

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram