Рятувальники радять закрити 16 ТРЦ і 3 лікарні
Загрузка плеера...

Масштабна перевірка закладів масового скупчення людей в Україні виявила понад 15 тисяч порушень.

Про це під час засідання уряду повідомив голова Державної служби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін.

Головну увагу перевіряльники звертали на питання щодо відповідності вимогам пожежної безпеки.

"Всього перевірено на сьогодні 1319 об'єктів, із яких 937 дошкільних та шкільних закладів, 56 лікарень із стаціонарним лікуванням, 326 торговельно-розважальних центрів і об'єктів дозвілля. Під час перевірок виявлено понад 15 тис. порушень, із яких більше 5 тис. не усувалися протягом тривалого часу", - відзначив Микола Чечоткін.

За словами головного рятувальника, найбільше порушують протипожежні вимоги в Донецькій, Сумській і Тернопільській областях, де не виконується понад 60 відсотків раніше запропонованих заходів.

Чечоткін зазначив, що всього на керівників об'єктів накладено 1200 адміністративних стягнень, за порушення вимог пожежної безпеки до суду подано позови на закриття 37 об'єктів, серед них 16 торговельно-розважальних центрів, 18 дошкільних і шкільних закладів, 3 лікарні.

Водночас голова українського уряду Володимир Гройсман дуже різко зреагував на результати перевірки й зауважив, що віднині такі заходи стануть системними.

"Ми маємо справу з безвідповідальністю, байдужістю та нерозумінням того, що нехтування правилами безпеки призводить до людських жертв. З таким бардаком миритися ми не збираємося. Це не разова акція – моніторинг буде здійснюватися на постійній основі", - заявив прем'єр-міністр.

Усього планується перевірити понад 30 тисяч об'єктів із масовим перебуванням громадян: із них більше 4 тисяч торговельно-розважальних центрів, майже 2 тисячі лікарень, а також понад 25 тисяч шкіл та дитячих садків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram