Слобожанщина говорила з Чорноволом через Рабіновича
Загрузка плеера...

Невиліковний романтик та переконаний демократ – саме таким увіковічнили на сторінках нової книги постать В'ячеслава Чорновола його сучасники.

Збірка спогадів "Великі дерева в тіні не ростуть" створена для того, аби повернути в українську історію образ Чорновола, як політичної фігури. До того ж, зазначають автори, сьогодні надзвичайно актуальними є його ідеї.

Андрій Ніцой, автор ідеї книги:

"Він писав, наче вчора. Він дуже сучасний. Можливо, говорив не тими модними, трендовими, "випіндрьожними словечками", але він по-простому говорив ті речі, які дуже актуальні сьогодні".

Під час презентації соратники Чорновола ділилися спогадами про політика. Окремо можна виділити блок згадок про західних діячів, із якими пан В'ячеслав мав теплі стосунки. Як зазначив колишній прес-секретар Чорновола Дмитро Понамарчук, чоловік відчував "своїх", і завжди просив не знайомити його з тими, кому він не потиснув би руку згодом.

Людська гідність і честь для Чорновола були понад усе. У цьому контексті згадали і про сучасного українського політика, народного депутата, лідера партії "За життя" Вадима Рабіновича.

Дмитро Понамарчук, упорядник видання, екс-прес-секретар В'ячеслава Чорновола:

"Рабіновича внесок у виборчу кампанію Чорновола був величезний, достатній для того, щоб Слобожанський край мав можливість спілкуватися через телебачення Рабіновича напряму. Була комуністична система, яка говорила про Чорновола будь-що, але не говорила, що він, наприклад, реформатор, демократ, державник. Вона говорила зовсім інше. Мудрість Рабіновича сказала: ні, я ж людину знаю, хай іде і сам розкаже, хто він насправді".

Як підсумок, прозвучали плани на наступні три книги, до яких увійдуть спогади не тільки найближчих соратників Чорновола, а й усіх причетних до діяльності видатного політичного діяча новітньої історії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram