Наліталися: Одеський аеропорт опинився під арештом
Загрузка плеера...

Будівлю міжнародного аеропорту "Одеса" заарештовано рішенням Солом'янського районного суду Києва та передано в управління Національному агентству з виявлення, розшуку й управління корупційними активами.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Рішення прийняте в рамках досудового розслідування НАБУ і САП у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Одеської міської ради й Товариства з обмеженою відповідальністю "Одеса аеропорт Девелопмент".

"Нерухоме майно міжнародного аеропорту "Одеса" і 75% акцій компанії, що ним володіє, передані в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку й управління активами", – йдеться у повідомленні САП.

Зокрема, в управління Нацагентству передано будівлю аеропорту та 2 термінали загальною площею понад 65 тис. кв. м.

Загальна вартість арештованого майна становить близько 2 млрд гривень.

За версією слідства, у 2011 році всупереч вимогам законодавства відбулося відчуження комунального майна міжнародного аеропорту "Одеса".

Сталося це внаслідок створення депутатами Одеської міськради та "Одеса аеропорт Девелопмент" товариства з обмеженою відповідальністю "Міжнародний аеропорт Одеса", у статутний фонд якого і було передане майно аеропорту.

При цьому місцева громада одержала частку в розмірі лише 25% акцій, інші 75% відійшли приватним власникам.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram