Цукерберг підняв свої акції в Сенаті
Загрузка плеера...

Засновник соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг виступив на слуханнях Сенату США з приводу витоку персональних даних мільйонів користувачів.

Засідання тривало майже п'ять годин, протягом яких 44 сенатора США допитували Цукерберга. Під час своєї промови він визнав, що витік даних – це його особиста відповідальність як розробника.

У Сенаті Цукерберг також заявив, що соцмережа наразі перебуває у стані "гонки озброєнь" через розповсюдження російської дезінформації та політичної пропаганди.

Він зазначив, що як керівник компанії зробив недостатньо у боротьбі з фейковими новинами, іноземним втручанням в американські вибори та для захисту персональних даних користувачів.

Цукерберг заявив, що докладе всіх можливих зусиль, щоб зробити Facebook мережею безпечного спілкування. Проте підкреслив, що "не може гарантувати" повну зупинку потоку дезінформації.

Водночас, його виступ настільки вразив інвесторів, що це відбилося на компанії. Акції Facebook склали 165 тисяч доларів та зросли на 4,5%, що є найвищим показником за останні три тижні і найбільшим приростом компанії з 2016 року.

Нагадаємо, нещодавно навколо соціальної мережі Facebook спалахнув найграндіозніший в історії скандал. Дані 50 млн користувачів соцмережі були передані компанії Cambridge Analytica. На тлі скандалу капіталізація Facebook скоротилася на 58 мільярдів доларів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram