Після зняття депутатської недоторканності народні обранці відповідатимуть за скоєне, - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

Конституційний Суд України розпочав розгляд законопроекту про зняття депутатської недоторканності. У разі позитивного вердикту Феміди, спікер Андрій Парубій обіцяв поставити на голосування питання про ухвалення відповідних змін до Основного Закону. Журналісти NewsNetwork поцікавились у киян та гостей столиці, що зміниться в державі після скасування депутатської недоторканності​

І ось які відповіді ми отримали.

Ірина, киянка:

"Я думаю, зміниться в такому плані, що в депутати з іншою думкою будуть іти, не з тими намірами, з якими зараз ідуть".

Олександр, киянин:

"Не будуть іти в депутати. Ті, хто туди йшли заради недоторканності".

Андрій, киянин:

Поменяется жизнь народа. Понятно, что не на следующий день. Поскольку депутаты, пользуясь своим правом неприкосновенности, позволяют себе какие-то шалости что-тли в бизнесе.в работе, вообще в жизни, ну как-бы более себя свободно чувствуют. .

Наталія, одеситка:

"Якщо за ними якісь злочини маються , то, мабуть, вони відповідатимуть за скоєне".

Валентина, киянка:

Будут более задумываться что стоит делать, что не стоит делать, будут более открытыми, будут более прозрачными, ответственными

Людмила, киянка:

Я думаю, що я цього не відчую. Мабуть, нічого не зміниться. Дуже важко проходять у нас зміни, тому, мені здається, що це не головне, знімуть чи не знімуть. Нам самим треба перестроїться. А так я не вірю в це.

Ольга, донеччанка:

"Я не верю в то, что снимут неприкосновенность, а позитив будет".

Віталій Маргалик, журналіст:

"Та перш ніж думати про зміни в країні після зняття депутатської недоторканності варто дочекатися її скасування на практиці. Адже не всі експерти вірять у те, що нардепи свідомо позбавлять себе повноважень навіть після позитивного рішення Конституційного Суду. Телеканал News Network і далі стежитиме за цією темою".

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram