Головні події 10-11 квітня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 10-го до ранку 11 квітня 2018 року:

В Україні арештували російське судно

 рамках кримінального провадження щодо незаконного видобутку піску в Чорному морі суд заарештував російське судно. Попри це бізнес ведеться й надалі. Відомо, що компанія РФ використовує крадений пісок для незаконного будівництва мосту в районі Керчі.

Джерело: фото з відкритих джерел

Цукерберг визнав вину перед Конгресом

Марк Цукерберг дав свідчення щодо витоку даних із Facebook у Конгресі США та вибачився перед користувачами соціальної мережі. Цукерберг визнав, що його компанія зробила недостатньо, аби запобігти незаконному використанню персональних відомостей користувачів.

Після Радбезу ООН, Росія пригрозила Заходу

На терміновому засіданні Ради безпеки ООН, Росія заблокувала резолюцію США щодо розслідування хіматаки в Сирії, а російський проект резолюції не підтримав Радбез. Після цього в Кремлі попередили про "серйозні наслідки" у разі застосування країнами Заходу сили у відповідь на хімічну атаку в Сирії.

Харківський "тітушка" стрілявся за квартиру

У центрі Харкова сталася стрілянина, двох постраждалих госпіталізовано, сімох зловмисників доправлено до відділку. За попередньої інформацією, конфлікт стався через те, що нібито організатор харківських "тітушок" намагався "віджати" квартиру в жителя міста.

Держдеп США: жертв хіматаки в Сирії двічі більше

Держдепартамент США заявив, що в результаті хімічної атаки в Сирії загинули не менше 85 осіб, тоді як в ООН повідомляли про 49 жертв, а в організації "Білі каски" - про 42-х. У Держдепі наголосили, що Вашингтон має власну інформацією про можливе застосування отруйного газу в Сирії.

Джерело: фото з відкритих джере

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram