Одеса відзначила річницю звільнення від фашистів
Загрузка плеера...

У вівторок, 10 квітня, в Одесі відзначили 74-у річницю дня визволення міста від фашистських загарбників. Урочисті заходи розпочалися о 10 ранку. Традиційно першим місцем для покладання квітів став пам'ятник Невідомому Матросу на Алеї Слави. Годиною пізніше квіти принесли до монументу "Крила перемоги", що на Площі 10 квітня.

Серед учасників акції були чиновники, депутати, представники духовенства, ветерани, афганці, представники громадських організацій та 800 курсантів Морського коледжу.

Через урочисті заходи одеські правоохоронці працювали у посиленому режимі. Місто патрулювали близько 1,5 тисяч стражів порядку, усі доступи до меморіалів заблокували патрульні, які перевіряли людей металодетекторами й оглядали сумки.

Під час святкування відбулося лише кілька незначних конфліктів. Попри заборону, деякі літні люди прийшли з георгіївськими стрічками, що викликало обурення у присутніх націоналістів. Вони намагалися відібрати стрічки,конфліктували та закликали правоохоронців заарештувати пенсіонерів.

Нагадаємо, що в день звільнення Одеси неодноразово фіксувалися конфлікти між проукраїнськими активістами та учасниками святкових заходів. Зокрема, бійки на Алеї Слави відбувалися у 2015, 2016 і 2017 роках.

Джерело: відео YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram