Благі наміри чи передвиборчий піар?
Загрузка плеера...

Під час великодніх свят три парламентські партії і понад 20 депутатів-мажоритарників організували масову роздачу святкових кошиків та пасок, не забуваючи начепити на них політичну символіку.

Такі дії можна розцінювати як технологію підкупу виборців. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Комітету виборців України Олексій Кошель.

Зокрема, він вказав на дії обласних осередків партії "Опозиційний блок", які роздавали пасочки малозабезпеченим родинам та дитячим садкам. А от київська міська організація "Батьківщини" організувала освячення 5 тисяч пасок (звичайно ж, із партійною символікою) для відправлення в зону АТО. Відзначилася і волинська "Радикальна партія Олега Ляшка", яка надсилала ветеранам уже навіть освячені паски.

Кошель також поінформував, що серед найбільш активних депутатів-мажоритарників був Олег Недава (фракція "БПП"), від імені якого роздано 10 тисяч пасок у Слов’янську Донецької області, та Дмитро Добкін (фракція "Опозиційний блок"), який взагалі забезпечив поквартирну роздачу пасок жителям міста Первомайське на Харківщині.

На думку голови Комітету виборців України, формально партії та нардепи не порушили норми чинного законодавства. Не виключено, що у їхніх фінансових звітах усі ці паски будуть оформлені як партійна сувенірна продукція або видатки на благодійність.

Однак, за своєю суттю, така "діяльність" є технологією підкупу – різновидом передвиборних пакетів із гречкою. А от християнські свята і церковні символи – лише антураж для дешевого політичного піару", – констатував голова КВУ.

Джерело: відео – YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram