Кума Порошенка задекларувала землю і біткоїни
Загрузка плеера...

Народний депутат України Оксана Білозір має чотири земельні ділянки, дачу під Києвом та яхту. Про це свідчать дані її електронної декларації на сайті НАЗК.

Згідно з документом, одна ділянка і садовий будинок розташовані у столиці, дві ділянки – в селі Малі Дмитровичі Обухівського району, ще один – у Львівській області.

Також у декларації Білозір оприлюднила розмір своєї заробітної плати за минулий рік – понад 274 тисячі гривень. Вказала нардеп й інші доходи, зокрема, пенсію у розмірі майже 130 тисяч гривень та заробіток від творчої діяльності, який склав понад 150 тисяч гривень.

Крім того, Білозір показала і немаленькі заощадження. Як виявилося, народний депутат тримає 116 тисяч доларів готівкою, а на рахунках у "Єврогазбанку" зберігає майже 12 мільйонів гривень.

Також у своїй декларації Оксана Білозір розсекретила доходи найближчих родичів. Її чоловікові, зокрема, належить моторна яхта, а син володіє  біткоїнами, правда, їх кількість не вказана.

Задекларувала нардеп і цінні аксесуари вироби із золота з діамантами. Їй також належать майнові права на книгу “Біла зірка України”.

Нагадаємо, Оксана Білозір стала депутатом, зайнявши місце Юрія Луценка, який очолив Генпрокуратуру.

Раніше у ЗМІ оприлюднювалася інформація, що Оксана Білозір часто змінює брендові сумки. Усього за кілька днів свого робочого тижня у Верховній Раді вона встигла продемонструвати кілька дизайнерських аксесуарів загальною вартістю у 142 тисячі гривень.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram