Медикам рекомендують учитися за "Доктором Хаусом"
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров'я запропонувало українським медикам альтернативне навчання – за серіалами медичного спрямування.

Список багатосерійних фільмів відомство опублікувало на своїй сторінці у Facebook. Зокрема, "Доктор Хаус", "Анатомія Грей", "Швидка допомога", "Клініка", "Медсестра Джекі", "Частини тіла", "Доктор Мартін" та інші.

Представники міністерства переконані, що "більшість медиків скептично сприймають серіали та фільми про лікарів, водночас перегляд серіалів може бути не просто приємним заняттям, а і корисним форматом навчання".

Варто зауважити, що така заява МОЗ викликала у користувачів соціальної мережі обурення. Дехто переконаний, що рекомендації є рекламною кампанією для серіалів. Інші задалися питанням, чи бачило відомство, у яких умовах працюють лікарі з фільмів та наші вітчизняні. Є люди, які хотіли б знати, для чого українським медикам англійська мова, адже з бабусями по скайпу нею не поспілкуєшся. Також знайшлися й ті, хто просто поспівчував лікарям України, яким до серіальних умов дуже далеко.

Фото з відкритих джерел.

Відео – YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram